Wielkopolzki Związek Unihokeja

UKS Błyskawica Niechanowo

INNE WYDARZENIA SPORTOWE 2016/2017

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SPG w Tenisie Stołowym

Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenise Stołowym odbyły sie dnia 20.10.2016 roku na Terenie Ośrodka Szkolno-wychowawczego w Gnieźnie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowe w składzie: Maciej Występski, Bartek Występski, Dominik Lewandowski  i Łukasz Jałoszyński. Opiekunem który zastępował panią profesor Annę Słomian był pan profesor Tomasz Gleba.
    Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół ponad gimnazjalnych. Były one podzielone na 2 grupy.
Grupa 1: ZSEO, Ośrodek Szkolno-wychowawczy, II LO.
Grupa 2: III LO, I LO , ZSEO 2.
Licealiści II LO w Gnieźnie w grupie zajęli 1 miejsce, zwyciężając 4:2 ZSEO oraz 4:0 Ośrodek Szkolno-wychowawczy. W półfinale zagrali z III LO wygrywając 4:1. W finale ponownie spotkali się z ZSEO- tym razem zwyciężyli 4:0. Wywalczyli tym samym przepustkę do reprezentowania powiatu gnieźnieńskiego na szczeblu rejonowym.
    Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, dyplomem oraz pucharem ufundowanymi przes Starostwo Powiatowe w Gnieźnie.