Wielkopolzki Związek Unihokeja

UKS Błyskawica Niechanowo

PIŁKA NOŻNA 2022/2023

Mistrzostwa II LO w Gnieźnie w Halowej Piłce Nożnej

12 października 2022 roku na hali sportowej przy ul. Łubieńskiego w Gnieźnie odbył się XIII Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Halowej Piłce Nożnej w ramach Mistrzostw II LO w Gnieźnie. W tym roku do turnieju zgłosiło się 10 zespołów, które w drodze losowania zostały podzielone na dwie grupy. Do fazy półfinałowej awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Mecze w fazie grupowe trwały 2x5 minut. Tak prezentują się tabele obydwu grup.
GRUPA A
1-3A-12pkt
2-1A/F-6pkt(lepszy bilans bramek niż miejsce 3)

5-4A/C-1pkt
W półfinałach mecze trwały również po 2x5 minut. W pierwszym z nich zagrały ze sobą klasy 3A i 3B/F. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła klasa 3A wygrywając 3:1. W drugim półfinale zmierzyły się drużyny 1A/E i 2F/E. Mecz zakończył się wynikiem 6:3 dla klasy 2F/E.

Tak zostały wyłonione drużyny do walki o 3 i o 1 miejsce. 3 miejsce zajęła drużyna 1A/E pokonując klasę 3B/F 1:0. W wielkim finale zmierzyły się więc klasy 3A i 2F/E. Spotkanie zakończyło się rezultatem 7:1.
Tym samym zwycięzcą turnieju została klasa 3A.