PIŁKA NOŻNA 2016/2017
VIII Turniej Mikołajkowy w Halowej Piłce Nożnej
W tym roku dosyć późno, bo dopiero 16 grudnia 2016 roku w hali sportowej przy ul. Łubieńskiego w Gnieźnie odbył się VIII Turniej Mikołajkowy w Halowej Piłce Nożnej w ramach Mistrzostw II LO w Gnieźnie. W tym roku do turnieju zgłosiło się 10 zespołów, które w drodze losowania zostały podzielone na dwie grupy. Tradycyjnie nie zabrakło także drużyny (4a) absolwentów „Piętnastki” w składzie: Mikołaj Lukstaedt, Kamil Janas, Kacper Woźny, Dominik Nowaczyk, Michał Mirek oraz Alan Dopieralski.
Do fazy półfinałowej awansował po dwa najlepszy zespół z każdej grupy Meczy grupowe przebiegały w czasie 1x8min, a półfinałowe i finałowe 2x8 min.
Ostatecznie po 24 meczach klasyfikacja końcowa wygląda następująco:
1 miejsce - klasa 3C
2 miejsce - 4A Absolwenci
3 miejsce - klasa 3E
4 miejsce - klasa 2B
Królem strzelców w turnieju został strzelec 11 bramek, uczeń klasy 3E Maciej Występski.
GR 1
Miejsce |
Klasa |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
1 |
3e |
4 |
10 |
10:2 |
2 |
2b |
4 |
9 |
7:1 |
3 |
3a |
4 |
7 |
10:3 |
4 |
1a |
4 |
3 |
3:8 |
5 |
1d |
4 |
0 |
3:19 |
Mecze:
3a-2b 0:1 (Bahr Maximilian)
1a-1d 3:1 (2xDzięcialak Jakub, Pietrzak Hubert-Kowalczyk Maksym)
3a-1d 8:1 (3xSiwka Paweł, 3xŚmiłowski Oskar, Szarzyński Jakub , Kurowski Jacek-Kowalczyk Maksym)
3a-1a 1:0 (Śmiłowski Jakub)
3e-1d 4:1 (3xJałoszyński Łukasz, Występski Maciej-Kmieć Eryk)
3e-3a 1:1 (Występski Maciej – Śmiłowski Oskar )
3e-2b 1:0 (Występski Maciej)
3e-1a 4:0 (3xWystepski Maciej, Jałoszyński Łukasz)
2b-1d 4:0 (2xBahr Maximilian, Matusz Maciej, Bielak Adam)
2b-1a 2:0 (Bielak Adam , Bahr Maximilian)
GR 2
Miejsce |
Klasa |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
1 |
4a |
4 |
10 |
15:1 |
2 |
3c |
4 |
10 |
12:2 |
3 |
1g |
4 |
6 |
6:9 |
4 |
3h |
4 |
3 |
3:17 |
5 |
2a |
4 |
0 |
2:8 |
Mecze:
4a-3c 1:1 (Janas Kamil-Popek Kacper)
3h-2a 2:1 (2xNowacki Mikołaj-Strzelecki Przemysław)
4a-1g 5:0 (Woźny Kacper, 2xNowaczyk Dominik, Janas Kamil, Luksteadt Mikołaj)
1g-3c 1:2 (Janiak Klaudiusz- Karmoliński Adam, Popek Kacper)
1g-3h 3:1 (Janiak Klaudiusz, Stachowiak Eryk, Kropaczewski Bartosz-Pawlaczyk Kamil)
3c-2a 1:0 (Gręzicki Kacper)
1g-2a 2:1 (Janiak Klaudiusz, Kropaczewski Bartosz-Jankowski Marek)
4a-3h 5:0 (Woźny Kacper, Nowaczyk Dominik, 2x Mikołaj Luksteadt,
Janas Kamil)
4a-2a 4:0 (2xJanas Kamil, Nowaczyk Dominik , Mikołaj Luksteadt)
3c-3h 8:0 (3xSzeszycki Łukasz, 2xWiśniowski Daniel, 3xKabziński Szymon)
|